NIEDZIELA – Uroczystość Najświętszej Trójcy – 22. 05. 2016r.

Spotkania sprawozdawczo – wyborcze:

w poniedziałek o godz. 19 Stowarzyszenia Małżeństw „GIANNA

we wtorek o godz. 19 Towarzystwa św. Wojciecha.

2. Młodzież naszej parafii z klas I i II gimnazjalnych, która uczestniczy w trzyletnim cyklu przygotowującym

do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy we wtorek 24 maja od godz. 18 do kościoła.

3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa potocznie zwana Bożym Ciałem.

Msze św. o godz. 7/00, 8/30, 10/00 i 18/00.

Procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy wyruszy z naszego kościoła po Mszy św. o godz. 10/00.

Od piątku 27 maja do czwartku 2 czerwca będziemy przeżywali Oktawę Uroczystości Bożego Ciała.

Procesje Eucharystyczne wokół kościoła będą odbywały się po Mszy św. o godz. 18.

4. Próba dla dziewczynek chcących sypać kwiatki we wtorek o godz. 17 przy kościele.

5. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu:

dzisiaj i w czwartek od godz. 17/30,

w poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę po wieczornej Mszy św.

Sakrament Chrztu św. będzie udzielany w niedziele 29 maja na Mszy św. o godz. 12/30.

6. Spotkanie pielgrzymów Grupy Promienistej w niedzielę 29 maja o godz. 19 w domu parafialnym.

7. Spotkanie wyjeżdżających do Gruzji i Armenii 30 maja o godz. 19 w domu parafialnym.

8. Organizujemy wyjazd na XX Spotkanie Młodych na Polach Lednickich, które odbędzie 4 czerwca.

Informacje i zapisy u ks. Szymona.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. Edmund Cieślak.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie … .