XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

19.09. 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Swiatowy Dzień Srodków Społecznego Przekazu.
  2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja w ciszy Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie do godz. 18.00.
  3. Spotkanie dla dzieci i rodziców dzieci przygotowujących się doI Komunii św. w poniedziałek o godz. 18.00 w kościele.
  4. We wtorek Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Msze św. w naszym kościele o godz.
    7.00 i 17.00.
  5. W środę po Mszy św. o godz. 17.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  6. W przyszłą sobotę i niedzielę przeżywać będziemy XVI Żnińskie Spotkania Malzeństw ze
    św. Gianną pt. ,, Prymas Tysiąclecia o rodzinie”. W ramach spotkań:
    – W sobotę o godz. 17.00 Msza św. , a po niej Modlitwa Różańcowa w intencji rodzin
    – w niedzielę Msze św. z homilią ks. Marcina Modrzyńskiego.
  7. W ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne parafii zebraliśmy 4130 zł. Składamy serdeczne. Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  8. W związku z zarządzeniem władz państwowych osoby uczestniczące we Mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele mają obowiązek uczestniczyć w maseczkach. W
    naszym kościele w nabożeństwach może uczestniczyć 75 % osób nie licząc tych, którzy sprawują funkcje liturgiczne i są zaszczepione.
  9. Pragnę serdecznie podziękować za wszystkie ofiarowane Msze św. i modlitwy w intencji mojego zmarłego ojca.
  10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć, Przewodnik Katolicki”.
  11. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Bartosza Cyranowskiego. Polecajmy go i naszych bliskich zmarłych Bożemu miłosierdziu.