NIEDZIELA – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 17. 05. 2015r.

Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 9/30 do I-wszej Komunii św. przystąpi 58 dzieci.

Nabożeństwo majowe dla dzieci i ich rodzin oraz rozdanie pamiątek o godz. 15.

Do soboty wspólnie z dziećmi i ich rodzinami będziemy przeżywali tzw. BIAŁY TYDZIEŃ.

W poszczególne dni modlić się będziemy w intencjach osób bliskich dzieciom, które serdecznie zapraszamy

i tak:

w poniedziałek wyjeżdżamy na Pola Lednickie  i do Gniezna do grobu św. Wojciecha

we wtorek o godz. 18 za rodziców

w środę o godz. 18 za rodziców chrzestnych

w czwartek o godz. 18 za kapłanów, katechetów, nauczycieli i wychowawców

w piątek o godz. 18 za rodzeństwo i kuzynostwo

w sobotę o godz. 9 za babie i dziadków

Na Msze św. dzieci przychodzą 15 min. wcześniej, ubrani w alby i przynoszą ze sobą modlitewniki.

2.      Nabożeństwa majowe z racji Białego Tygodnia dla wszystkich od poniedziałku do soboty po wieczornej

Mszy św. a w niedzielę od godz. 17/30.

3.      W sobotę 23 maja o godz. 19 w naszym kościele odbędzie się KONCERT wyjazdowy w ramach cyklu

Koncertów Maryjnych z Różą organizowanych przez Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy i Polski

Związek Chórów i Orkiestr Oddział w Bydgoszczy Serdecznie zapraszamy !

4.      Sakrament Chrztu św. będzie udzielany 7 czerwca na Mszy św. o godz. 12/30.

Organizujemy wyprawę zagraniczną z naszej parafii tym razem do krajów nadbałtyckich.

Planujemy zwiedzić m.in. stolicę Litwy — Wilno, Łotwy — Rygę, Estonii — Tallin i Petersburg.

Termin 17 do 25 lipca.  Zapisy i wszelkie informacje oraz wpłaty /500zł/ u ks. proboszcza.

Konieczny jest ważny paszport !

Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu.

Łącznie zebraliśmy prawie 1000euro.

Dziękujemy tym , którzy odpowiedzieli na apel „Okuliści dla Afryki” i Fundacji Dzieci Afryki.