XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
03.07.2022 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 do godz. 18.00 możliwość adoracji w ciszy Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
  2. W środę Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00, a w piątek po Mszy św. o godz. 7.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. W tym dniu modlimy się na rózańcu o dar nowych powołań kapłańskich, misyjnych i zakonnych.
  4. W przyszłą niedzielę jako II niedzielę miesiąca modlimy się w intencji ofiarodawców zbieramy na cele inwestycyjne parafii.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć, „Przewodnik Katolicki”.
  6. Wszystkim wypoczywającym życzymy miłego i radosnego wypoczynku. Zachęcamy wszystkich do modlitwy o urodzaje.
  7. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Irenę Kubiak, Halinę Pietraszko i Czesława Kiernozka. Polecajmy ich i naszych bliskich zmarłych Bożemu miłosierdziu.