NIEDZIELAXXII Zwykła – 30. 08. 2015r.

W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym zapraszamy uczniów wspólnie z rodzicami

i nauczycielami do wspólnej modlitwy wg. następującego planu:

-         młodzież szkół średnich we wtorek o godz. 8/00

-         młodzież gimnazjalną klas I i II z naszej parafii w środę od godz.17 spowiedź,  Msza św. o godz. 18

i spotkanie

-         młodzież gimnazjalną klas III w czwartek od godz. 17 spowiedź o godz. 18 Msza św. i spotkanie

-         uczniów szkoły podst. klas IV, V, VI w piątek od godz. 15 spowiedź o godz. 18 Msza św.

-         uczniów szkoły podst. klas O, I, II w niedzielę o godz.11/15 – poświęcenie przyborów szkolnych

-         uczniów szkoły podst. klas III przygotowujących się do I-komunii św. w niedzielę 6.09. o godz. 16

2.      W  pierwszy czwartek zapraszamy do modlitwy w intencji powołań kapłańskich i do życia konsekrowanego

od godz. 17/30. Po Mszy św. spotkanie członków Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapł. AG.

3.      W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 15 do 18/00. /książeczki/.

Informujemy, że spowiadamy codziennie w dni powszednie pól godz. przed poranną i wieczorną Mszą św.

4.      W sobotę od godz. 7/30 do 9 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP wg. Objawień z Fatimy.

5.      W sobotę odwiedziny tzw. stałych chorych i starszych w ich domach od godz. 9/30.

Przyjmujemy nowe zgłoszenia.

6.      Najbliższy termin udzielania Sakramentu Chrztu św. to 13 września godz. 12/30.

Konferencja chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w piątek 11 września o godz. 18/30 w domu parafialnym.

7.      W imieniu wszystkich obdarowanych uczniów dziękujemy serdecznie wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli finansowo ogólnopolską akcję  Caritas – Polska –„ TORNISTR PEŁENMIECHU”.

8.      Przypominamy o możliwości składania listów – podziękowań, próśb do św. Jana Pawła II, które, można

wkładać do relikwiarza – klęcznika przy tabernakulum. W tych intencjach modlimy się każdego 16-tego dnia

miesiąca od godz. 17/30.

9.      Przyjmujemy zgłoszenia osób chętnych do przyjęcia młodych w dniach 20 – 25 lipca 2016r. w związku