XXVII Niedziele zwykła

7.10.2018

1. Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele:

– niedziela – godz. 16.30

– poniedziałek – piątek – po Mszy św. o godz. 17.00

– sobota – godz. 20.00

– dla dzieci – środa – godz. 16.30.

1. W sobotę 13.10. WIECZÓR FATIMSKI. Msza św. o godz. 20.00 w naszym kościele, a po niej procesja z figurą Matki Bożej do kościoła św. Floriana i apel maryjny.
  2. W przyszłą niedzielę jako II niedzielę miesiąca zbierać będziemy ofiary na cele inwestycyjne parafii.
  3. W przyszłą niedzielę w związku z XVIII Dniem Papieskim będziemy tradycyjnie do puszek zbierać ofiary na „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas III gimnazjum i klas VIII szkoły podstawowej w piątek o godz. 18.30 w kościele.
  5. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza członków i sympatyków w środę 10.10. po wieczornej Mszy św. na comiesięczne spotkanie oddziału do salki Domu Katolickiego Parafii św. Floriana.

W związku z Dekretem KEP w sprawie ochrony danych osobowych
na stronie internetowej parafii nie będą publikowane intencji mszalne.