AkapitFormaty

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

28.02. 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę modlimy się w intencji misji i misjonarzy. Do puszek zbieramy ofiary na rzecz misji.
  2. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 do godz. 18.00 możliwość adoracji w ciszy Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. W tym dniu na Mszy św. o godz. 17.00 modlimy się o uświęcenie małżeństw i rodzin za wstawiennictwem św. Gianny.
  3. W poniedziałek rozpoczynamy marzec – miesiąc poświęcony św. Józefowi. W związku z trwającym Rokiem św. Józefa pragniemy w każdy wtorek po wieczornej Mszy św. podjąć modlitwę za wstawiennictwem św. Józefa.
  4. Nabożeństwa Wielkopostne:

– Droga Krzyżowa w piątek: – dla dzieci o godz. 16.30

– dla młodzieży i dorosłych po Mszach św. o godz. 9.00 i 17.00.

– Gorzkie Żale w niedziele o godz. 16.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św.

1. Pragniemy przypomnieć, że Msze św. w dni powszednie, czyli od poniedziałku do soboty włącznie są sprawowane o godz. 7.00 i 17.00.
  2. Spotkanie dla dziewczynek i chłopców przygotowujących się do I Komunii św. spoza SP nr 2 w poniedziałek 1.03. o godz. 18.00 w kościele.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołań kapłańskich, misyjnych i zakonnych. W I Piątek spowiedź w godz.16. 00 – 17.00. W sobotę nabożeństwo I – szych sobót po Mszy św. o godz. 7.00.
  4. Chorych i osoby starsze z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę 20 marca od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie tych osób.
  5. W przyszłą niedzielę i przez następne dwie niedziele przeżywać będziemy nasze wielkopostne rekolekcje parafialne. Podczas Mszy św. w niedziele kazania rekolekcyjne głosić będzie ks. Marcin Kulczyński – sekretarz Prymasa Polski.
  6. Rekolekcje Wielkopostne w tym roku będą:

– dla młodzieży – po VI Niedzieli Wielkiego Postu ( online )

– dla dzieci – po IV Niedzieli Wielkiego Postu ( online )

1. W związku z zarządzeniem władz państwowych osoby uczestniczące we Mszach św. i nabożeństwach w naszym kościele mają obowiązek zachować od siebie odstęp i uczestniczyć w maseczkach. W naszym kościele w nabożeństwach może uczestniczyć 47 osób. Osoby, które mają intencje prosimy o przybycie na Mszę najpóźniej 15 min. przed rozpoczęciem.
  2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „ Przewodnik Katolicki”.
  3. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zofię Wodyńską, Annę Flisiak i Barbarę Domagałą. Polecajmy je i naszych bliskich zmarłych Bożemu miłosierdziu.

W związku ze wskazaniami Dekretu o przeprowadzeniu rozmów
kanoniczno – duszpasterskich
z narzeczonymi przed zawarciem
małżeństwa kanonicznego