NIEDZIELAIII Wielkanocna – 19. 04. 2015r.

Młodzież klas I i II gimnazjalnych z naszej parafii, która wyraziła chęć przygotowania do sakramentu

bierzmowania zapraszamy dzisiaj o godz. 16 do kościoła.

2.      W tym tygodniu w czwartek przypada uroczystość św. Wojciecha. Ogólnopolskie uroczystości odpustowe

w Gnieźnie odbędą się 25  i 26 kwietnia. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie parafialnej.

W związku z tymi uroczystościami jest organizowana z naszego miasta piesza pielgrzymka młodych do grobu

św. Wojciecha.  Zapisy i wszelkie informacje u ks. Krystiana  w parafii św. Floriana.

3.      Spotkanie braci Towarzystwa św. Wojciecha w czwartek o godz. 18.

4.      Sakrament Chrztu św. będzie udzielany 19 i 26 kwietnia na Mszy św. o godz. 12/30.

Grupa naszych parafian organizuje Pielgrzymkę Rowerową do Częstochowy. Termin 5 – 7 czerwca 2015r.

Wszelkie informacje i zgłoszenia do końca kwietnia u następujących osób: Marek Kozłowski – tel. 795 441 312

i Filip Łukomski – 669 009 800.

Organizujemy wyprawę zagraniczną z naszej parafii tym razem do krajów nadbałtyckich.

Planujemy zwiedzić m.in. stolicę Litwy — Wilno, Łotwy — Rygę, Estonii — Tallin i Petersburg.

Termin 17 do 25 lipca.  Zapisy i wszelkie informacje oraz wpłaty /500zł/ u ks. proboszcza.

Konieczny jest ważny paszport !  Zgłoszenia do końca kwietnia.

Spotkanie integracyjne odbędzie się 23kwietnia od godz. 16 do 18 w Zespole Szkół Ekonomiczno –

Handlowych.  Zapraszają Wolontariusze „Klubu Ośmiu” wraz z Opiekunami.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Karłowskiej w Żninie zaprasza wszystkich zainteresowanych

na „Drzwi Otwarte”, które odbędą się 27 kwietnia 2015r.

Stowarzyszenie Małżeństw „GIANNA” prosi o przykazanie 1%. Dziękujemy tym, którzy to już uczynili.