Ogłoszenia parafialne

NIEDZIELAIII Zwykła – 25. 01. 2015r.

Dzisiaj przypada Światowy Dzień Trędowatych.

 

2.      Dzieci przygotowujące się do I-wszej Komunii św. zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę św.dzisiaj o godz.16.

 

3.      Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedziele o godz. 16

 

4.      Parafialny Zespół Caritas informuje, że produkty żywnościowe będą wydawane w środę 28 stycznia

w godzinach od 14 do 16 dla osób, które otrzymały skierowania z MOPSu .

Informujemy, że osoby, które już korzystały z tej formy pomocy mogą kolejny raz z niej skorzystać bez

skierowania.

 

5.      Chłopców, którzy chcieliby być ministrantami a także kandydatów, którzy już się zgłosili zapraszamy na

zbiórkę w sobotę 31 stycznia o godz. 9/30 do domu parafialnego.

 

6.      Uczniów, którzy wykonali ozdoby wiszące na choince w kościele zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11/15.

 

7.      Okazja do spowiedzi św. w czasie trwania kolędy w dni powszednie pół godz. przed Mszą św. o godz. 7.

 

8.      W czasie trwania kolędy biuro parafialne jest czynne tylko w godzinach przedpołudniowych w poniedziałek, środę i piątek. W sprawach nagłych i ważnych prosimy kontaktować się telefonicznie.

 

Miłosierdziu Bożemu polećmy śp. ks. Józefa Kard. Glempa  w 2 rocz. śm.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie … .

 

 

Plan kolędy 2015.

26 stycznia /poniedziałek/ od godz. 15

I.                   ul. Kopernika 2/ 31 – 60/

II.                ul. Kopernika 3 /od początku/

I.                   ul. Kopernika 3 /od końca/

 

27 stycznia /wtorek/ od godz. 15

I.                   ul. Kopernika 4 / od początku/

II.                ul. Kopernika 4 /od końca/

III.             ul. Browarowa 3 /1 – 25/

 

28 stycznia /środa/ od godz. 15

I.                   ul. Kopernika 6 / od początku/

II.                ul. Kopernika 6 /od końca/

III.             ul. Browarowa 3 / 26 – 50/

 

29 stycznia /czwartek/ od godz. 15

I.                   ul. Kopernika 8 /od początku/

II.                ul. Kopernika 8 /od końca/

III.             ul. Wodna,  Lewandowskiego

 

30 stycznia /piątek/ od godz. 15

I.                   ul. Śniadeckich 1 –17

II.                ul. Śniadeckich 2 –16

III.             ul. Śniadeckich 19 — 26

 

31 stycznia /sobota/ od godz. 13

I.                   ul. Kościuszki nr parzyste od początku

II.                ul. Kościuszki nr nieparzyste od początku

III.             ul. Kościuszki nieparzyste i parzyste od końca

 

 

2 lutego /poniedziałek/ od godz. 15

I.                   ul. Spokojna /od początku/

II.                ul. Spokojna /od końca/

 

3 lutego / wtorek/ od godz. 15

I.                   Plac Działowy i Zamkowy

II.                ul. Spółdzielcza 3

III.             ul. Spółdzielcza 1

 

4 lutego /środa/ od godz. 15

I.                   ul. Spółdzielcza 2

II.                ul. Mickiewicza 1 – 9 /nieparzyste/

III.       ul. Mickiewicza 2 — 12 /parzyste/