ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

14.04.2019

1. „ Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe, niech światło Jego Słowa prowadzi nas przez życie do wieczności.” W tych dniach Świątecznych Kościół prowadzi nas do pustego grobu Jezusa Chrystusa, abyśmy usłyszeli niewiarygodne, a jednak prawdziwe: „ nie ma Go tutaj, zmartwychwstał ! W liturgii i sakramentach możemy spotkać żywego Zbawiciela. Wszystkim gościom, parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy, aby spotkanie ze Zmartwychwstałym ożywiło naszą wiarę w Syna Bożego. Niech Chrystus Zmartwychwstały wypełni nasze serca pokojem i wielkanocną radością.
  2. Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i godnego przeżycia Triduum Paschalnego.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. tak, jak w każdą niedzielę tzn. o godz. 7.00; 8.30; 10.00; 11.15; 12.30 i 17.00.
  4. Do przyszłej niedzieli przeżywać będziemy Oktawę Wielkanocy, która ma charakter uroczystości, dlatego też w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Pierwsza spowiedź dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w niedzielę 28.04. o godz. 14.30. Dzieci przychodzą ze świecami.
  6. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 17.00.
  7. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo do0 Miłosierdzia Bożego w naszym kościele o godz. 15.00.

W związku z Dekretem KEP w sprawie ochrony danych osobowych
na stronie internetowej parafii nie będą publikowane intencji mszalne.