XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18. 09. 2016 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Środków Społecznego Przekazu. W naszych modlitwach pamiętajmy o pracownikach mediów.
  2. W środę 21.09. Święto św. Mateusza Apostoła. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  3. Serdecznie zapraszamy razem ze Stowarzyszeniem Małżeństw „Gianna” wszystkie małżeństwa, rodziny, osoby samotne, a także przyszłych małżonków na XI Żnińskie Spotkania Małżeństw ze św. Gianną pt: „ RADOŚĆ MIŁOŚCI – RADOŚĆ MIŁOSIERDZIA”, które odbędą się w dniach 23 – 25 września. Spotkania poprowadzi ks. dr Przemysław Kwiatkowski – rektor PWSD w Gnieźnie.
  4. Na ołtarzu św. Gianny została wyłożona Puszka, do której można składać intencji, które przedstawimy Panu Bogu przez wstawiennictwo patronki małżeństw i rodzin w sobotę 24.09. podczas wieczornej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. Składamy serdeczne „ Bóg zapłać” za ofiary złożone na cele inwestycyjne w ubiegłą niedzielę w wysokości 4384 zł. Zostaną one przeznaczone na wymianę drzwi, oświetlenia w naszym kościele, a także remont domu parafialnego.
  6. Zgodnie z decyzja ks. Prymasa dziś do puszek zbieramy ofiary na pomoc poszkodowanym podczas kataklizmu we Włoszech.
  7. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Zygmunta Malaka. Polecajmy go i naszych bliskich zmarłych Bożemu miłosierdziu.

ks. Sławomir Rydz