NIEDZIELAXXI Zwykła – 24. 08. 2014r.

We wtorek przypada uroczystość NMP Częstochowskiej.

2. W sobotę 30 sierpnia o godz. 19 odbędzie się ostatni koncert  w ramach II Festiwalu Muzyki Organowej

i Kameralnej zatytułowany  „ Chóralny Finał”.

Wystąpi Chór Cantabile Zamku Górków w Szamotułach

Dyrygent Andrzej Warguła, organy Milena Kiełpińska

Wstęp wolny.

3. Sakrament chrztu św. będzie udzielany 7 i 21 września o godz. 12/30.

Konferencja chrzcielna dla rodziców i chrzestnych odbędzie się 5 września o godz. 18/30 w domu parafialnym.

4. Parafialny Zespół Caritas informuje, że w piątek 29 sierpnia od godz. 10 do 11 będą wydawane bony na zakup

podręczników i artykułów szkolnych. Osoby, które zostaną do tej pomocy zakwalifikowane zostaną

powiadomione telefonicznie.

Jeszcze do końca sierpnia potrwa akcja Caritas Polska  „Tornister pełen uśmiechu”.

Celem jest wsparcie rodzin wielodzietnych w zakupie przyborów szkolnych dla dzieci.

Ofiary na ten cel można składać w biurze parafialnym lub wkładać do skarbony w kościele z hasłem akcji.

5.      Przypominamy o możliwości składania listów – podziękowań, próśb do św. Jana Pawła II, które można

wkładać do relikwiarza – klęcznika przy tabernakulum.

W tych intencjach modlić się będziemy w sobotę 16 września od godz. 17/30

Zapraszamy dzieci szkolne a szczególnie klasy III na Msze św. w niedziele o godz. 11/15.

Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie pół godz. przed poranną i wieczorną Mszą św.

Wyjeżdżającym na Sycylię we wrześniu z naszej parafii przypominamy, aby dokonywali wpłat.

Siostra Bernadette z Burundii, która  tydzień temu przeżywała w naszym kościele srebrny jubileusz profesji

zakonnej jeszcze raz dziękuję naszej parafii za wszelkie okazane dobro i modlitwę.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana śp. Zbigniew Budziak, Wiesław Igła,

Teresa Słomkowska

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … .