Ogłoszenia parafialne

NIEDZIELAIV Zwykła – 31. 01. 2016r.

Pierwszego lutego przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Prymasowskiej w Gnieźnie.

 

2.      W poniedziałek pierwszy w tym miesiącu zapraszamy do modlitwy w intencji małżeństw rodzin o godz. 18/00.

 

3. We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego

Msze św. z błogosławieństwem świec o godz. 7/00, 8/30, 10/00, 16/00 i 18/00.

Dzieci przygotowujące się do I-wszej Spowiedzi i Komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy o godz. 16.

 

4.      Modlitwa za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne w czwartek od godz. 17/30.

 

5.      W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. z Komunią św. co pół godz. od godz. 15 do 18.

 

6.      Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP wg. objawień z Fatimy w sobotę od godz. 7/30 do 9.

 

7.      Odwiedziny chorych i starszych z sakramentami św. w ich domach w sobotę od godz. 9/30.

 

8.      Przypominamy, że w czasie trwania kolędy biuro parafialne czynne jest tylko przed południem czyli:

w poniedziałki i środy od godz. 8/30 do 10/00

w piątki od godz. 10/00 do 11/00

w sytuacjach nagłych i ważnych prosimy o kontakt telefoniczny 600 237 994.

 

Okazja do spowiedzi św. codziennie pół godz. przed Mszą św. o godz. 7/00 oraz w piątek i sobotę przed

Mszą św. o godz. 9/00.

9.      W biurze parafialnym można nabyć Dzienniczek Świętej Siostry Faustyny.

10.  Przyjmujemy zgłoszenia osób chętnych do przyjęcia młodych w dniach 20 – 25 lipca 2016r. w związku

ze  Światowym Spotkaniem Młodych w Polsce.

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na organizacje pożytku publicznego Stowarzyszenia Małżeństw „GIANNA”  działające przy naszej parafii.

W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej śp. Tomasz Graczyk, Teresa Słomkowska.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… .

Plan kolędy 2016r.

 

31 stycznia / niedziela/ od godz. 14/30

I.                   ul. Słoneczna 38 i 36

II.                ul. Słoneczna 34 i 32

1 lutego /poniedziałek/ od godz. 15/00

I.                   ul. Moniuszki /od początku/

II.                ul. Moniuszki /od końca/

III.             ul. M. Konopnickiej

2 lutego /wtorek/ od godz. 15/00

I.                   ul. Mickiewicza 1 – 9 /nieparzyste/

II.                ul. Mickiewicza 2 – 12 /parzyste/

3 lutego / środa/ od godz. 15/00

I.                   ul. Śniadeckich 1 – 17

II.                ul. Śniadeckich 2 – 16

III.             ul. Śniadeckich 19 — 26

4 lutego /czwartek/ od godz. 15/00

I.                   ul. Kościuszki nr parzyste od początku

II.                ul. Kościuszki nr nieparzyste od początku

III.             ul. Kościuszki nr nieparzyste i parzyste od końca

5 lutego /piątek /od godz. 16/00

I.                   ul. Spółdzielcza 1

II.                ul. Spółdzielcza 2

6 lutego /sobota/  od godz. 14/00

I.                   ul. Niedziałkowskiego 2, 2b, 2d

II.                ul. Niedziałkowskiego 2a, 2c, 2e

7 lutego /niedziela/ od godz. 14/30

I.                   ul. Niedziałkowskiego 4, 4a, 4b

II.                ul. W. Dobaczewskiej /od końca/ i Niedziałkowskiego domki jednorodzinne

8 lutego / poniedziałek/ od godz. 15/00

I.                   Plac Działowy i Zamkowy

II.        Bekanówka