UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
8.06. 2025 r.
- Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny, a od jutra w liturgii Kościoła Okres Zwykły.
- W dzisiejszą II niedzielę miesiąca modlimy się w intencji ofiarodawców i zbieramy ofiary na cele inwestycyjne parafii.
- Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, do udziału, w których wszystkich serdecznie zapraszamy, każdego dnia po Mszy św. o godz. 17.00.
- W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 i 17.00.
- W piątek 13.06. Wieczór Fatimski. Msza św. w naszym kościele o godz. 19.30, a następnie procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej do kościoła św. Floriana.
- Próba dla dziewczynek pragnących sypać kwiatki w Uroczystość Bożego Ciała i podczas oktawy w poniedziałek 16.06. o godz. 18.00.
- Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza członków i sympatyków w środę 11.06. po wieczornej Mszy św. do salki w Domu Katolickim Parafii św. Floriana na comiesięczne spotkanie oddziału.
- Wojownicy Maryi zapraszają na comiesięczne spotkanie formacyjne w piątek 13.06. po Mszy św. w kościele NMP Królowej Polski o godz. 19.30 i Nabożeństwie Fatimskim do salki w kinie przy Parafii św. Floriana
- Przyszła niedziela to Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej.