1. Nabożeństwa Wielkopostne:

– Droga Krzyżowa w piątek: – dla dzieci o godz. 16.30

– dla młodzieży i dorosłych po Mszach św. o godz. 9.00 i 17.00

– Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00. Kazania pasyjne głosić będzie ks. Andrzej Januchowski – proboszcz z Modliszewka koło Gniezna. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach Msza św., czyli około godz. 16.45.

2. Msze św. w dni powszednie od poniedziałku do soboty włącznie są sprawowane o godz. 7.00 i 17.00, a w piątki Wielkiego Postu dodatkowo o godz. 9.00.

3. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w czwartek 29.02. po Mszy św. o godz. 17.00.

4. Składamy serdeczne podziękowania za modlitwy i ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele inwestycyjne parafii.

5. W Środę Popielcową do puszek na pomoc mieszkańcom Ukrainy zebraliśmy 1110 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik Katolicki”.

7. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Andrzeja Nitkę, Ewę Pierzyńską i Janusza Gąsiorowskiego. Polecajmy ich i naszych bliskich zmarłych Bożemu miłosierdziu.